SILR45-32
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
35 variants
Chosen variant:
SILR45-32
Kylarslang Silikon 45°
Specifications
Dimensions and shipping
Area of use
Glykol, Vatten
Brand Name
Hydraspecma
Color
Blå
Diameter inner
32 mm
Standard SAE
SAE J20 R1
Temperature max.
+180 °C
Package size
Barcode
328978
Gross weight
0,161 Kg
Net weight
0,161 Kg
Country of origin
swe
Product information
KYLARSLANG SILIKON 45GR
Artikel datablad
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120