SA145G1L10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SA145G1L10
Andningsfilter 10 mic G11/2"
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Airfilter fineness
10 my
Area of use
Luft
Brand Name
MP Filtri
Diameter
145 mm
Flow air nominal
1850 lpm
H
115 mm
H1
25 mm
H2
100 mm
Hexagon
55 mm
Model code
SA145-G1-L-10
OE
145 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C