RM/92020/M/30
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
53 varianter
Utvald variant:
RM/92020/M/30
Ø20 DV Kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
20 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
30 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-5 °C