PRA/802100/M/80
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802100/M/80
ISOLine Profilcylindrar, Dubbelverkande
Tillbehör (3)
Adapter Rak Ø12 mm Utv-G1/2''
Varenummer:
C02251248
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
Varenummer:
C02471248
Magnetavkännare Reed, 5 m
M/50/LSU/5V
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv. cylinder
100 mm
Gänga
G 1/2 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
80 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
12 bar
Tryck min.
1 bar