PRA/802063/M/100
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
120 variants
Chosen variant:
PRA/802063/M/100
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tillbehör (2)
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Artikelnummer:
C02250838
Adapter 90 Vridbar Ø8 mm Utv-G3/8
Artikelnummer:
C02470838
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
63 mm
Gänga
G 3/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
100 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
12 bar
Tryck min.
1 bar