RI-NRC-2127
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
RI-NRC-2127
Insats Gummi NRC 12,7mm, Lätta Serien
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
30 mm
D1
12,7 mm
D3
26 mm
DIN storlek
2
Diameter rör
12,7 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
2
H
32 mm
L1
42 mm
L2
26 mm
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+125 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
TPE
d2
25 mm
Pakke str.
25 st
Stregkode
318294
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Målskitse
Artikel datablad
Andre kigger på
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Varenummer:
SP3
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Varenummer:
SLK322PP
25 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
SP6
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
1 par
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
SP2
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK542PP
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK320PP
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK112APP
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Syrafast
DP1A-SY
Täckplatta 19-25.4mm, DIN305 Lätta Serien
DP3
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien
SP1A
Svetsplatta 12.7-18mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP2-SY
SP5
Rörklamma Komplett Ø50mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP650PPDPAS
Rörklamma Ø44.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK6445PP
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK5337PP
DP2
Rörklamma Komplett Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SP112AALIS
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK110APP
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP1A-SY
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK650PP
SLK112PP
Rörklamma Komplett Ø30mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP430PPDPAS
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien
DP1A
Sexkantskruv M6x30, Lätta Serien
AS1
50 st
Rörklamma Komplett Ø19mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SM319ALIS
Rörklamma Ø8mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen