PTFE-12/10-100M-N
Förpackningsstorlek:
100 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
PTFE-12/10-100M-N
PTFE rör, 12/10, Natur 100m
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie
100 mm
Diameter inv.
10 mm
Diameter utv.
12 mm
Flamresistent
Ja
Märke namn
Mac Tubi S.p.A.
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Slang godkännanden
DM
Temperatur max.
+260 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tillverkningsmaterial
PTFE
Tryck max.
10 bar
Tryck spräng min.
29 bar