PU-12/9-100M-S
Förpackningsstorlek:
100 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
PU-12/9-100M-S
Polyuretanrör PU, 12/9, Svart 100m på bobin
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
9 mm
Diameter utv.
12 mm
Färg
Svart
Modell kod
PUES 1209 NE
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard
DM174/EC1935
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
0 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
7 bar
Tryck spräng min.
21 bar