PTFE-10/8-100M-N
Pakke str.:
100 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
PTFE-10/8-100M-N
PTFE rör, 10/8, Natur 100m
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
70 mm
Diameter inv.
8 mm
Diameter utv.
10 mm
Flamresistent
Ja
Märke namn
Mac Tubi S.p.A.
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Slang godkännanden
DM
Temperatur max.
+260 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tillverkningsmaterial
PTFE
Tryck max.
12 bar
Tryck spräng min.
35 bar
Package size
100 m
Barcode
244138
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
PTFE slang 10/8, Natur, 100M
Others has been looking for
Polyamidslang N6x1,5 Svart fettfylld
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
1 m
Polyamidrör PA12, 6/4, Svart, DIN74324, 100m
Partnumber:
PA-6/4-100M-S
Min. order quantity is:
Polyamidrör PA12, 18/14, DIN73378, Svart 50m
PA-18/14-050M-S
50 m
50 m
Slangsats Spiral, Blåspistol, Serie 320, 6,5x10mm, 4m
1 st
1 st
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE-6/4-100M-N
Slangspiral Polyamid 6mm, Utv-R 1/4'', Gul 3m
PA330600328
1 frp
1 frp
Polyamidrör PA12, 3/8'', DIN74324/DIN73378, Svart 100m
Polyamidslang N6x1,5 Svart
Polyamidslang N6x1,5 Svart
Spiralslang 5x8mm, 4m
Spiralslang 5x8mm, 4m