PA-10/7-500M-S
Pakke str.:
1 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
SE ANDRE VARIANTER
37 varianter
Valgt variant:
PA-10/7-500M-S
Bromsrör Polyamid PA12 10x1.5 ISO7628 Cat.3 Svart 500m bobin
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
7 mm
Diameter utv.
10 mm
Färg
Svart
Innertub
Invändig kärna i polyamid
Längd/rulle
50 m
Märke namn
Mac Tubi S.p.A.
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
25 bar