NDG108-110C51
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
NDG108-110C51
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
42 mm
Axel kilspår
12,0 mm
Diameter utv.
108 mm
Moment nominellt
260 daNm
Motoreffekt
33 kW