KVS-152-150
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
KVS-152-150
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Slangdimension
6 "
Storlek
152 mm
Pakke str.
Stregkode
224373
Brutto vægt
4,30 Kg
Netto vægt
4,30 Kg
Oprindelsesland
nor
Produkt information
Kardankoppling Hane 6''
Artikel datablad
Andre kigger på
Kardankoppling Hona 3''
Kardankoppling Hona 3''
Varenummer:
KMS-76-80
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
Varenummer:
KVS-76-80
Min. bestillingsenhed er:
Kardankoppling M42 KFV Hane 76 Hona 102 Galv
KFV-76-102
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
KVS-102-100
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
KMS-102-100
Kardankoppling Hane 4'', Syrafast
KVS-102-100-SY
Kardan hondel 102 sl 4 tum
Kardan hondel 102 sl 4 tum
KMS-102-100-SY
Kardan hondel svets 133/133,
Kardan hondel svets 133/133,
KKM-133-133
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Kardankoppling Hona 3'', Ø73,6mm
Bauerkoppling - S1 hane 159 för svetsning
Kardankoppling Hatt 3''
Kardankoppling Hatt 3''
KXM-76
Kardankoppling Hona 3'', Ø2.1/2''
Packning Kardankoppling Nitril 3''
KKGN-076
Bauerkoppling - S75 hona 133 med utv. BSP- 5''
Bauerkoppling - S77/S2 hane med ring 50 - 2" Slangstuds
Kardankoppling Plugg 4''
Kardankoppling Plugg 4''
KXV-102
Kardankoppling Svetshane 4'' Ø102
KKV-102-102-SY
Kardankoppling Plugg 3'', Syrafast
KXV-76-SY
Kardankoppling KFV 102x133 GS
Kardankoppling KFV 102x133 GS
KFV-102X133-SY
Bauerkoppling - S78 hona 108 - 4" slangstuds
Kardankoppling Hona 5''
Kardankoppling Hona 5''
Kardankoppling Svetshona 3'', Ø79mm