KVS-133-125
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
13 variants
Chosen variant:
KVS-133-125
Kardankoppling Hane 5'', Ø5''
Specifications
Dimensions and shipping
Hose size
5 "
Size
133 mm
Package size
Barcode
224372
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
nor
Product information
Kardankoppling Hane 5''
Artikel datablad
Others has been looking for
Kardankoppling Hatt 4''
Kardankoppling Hatt 4''
Partnumber:
KXM-102
Kardankoppling M42, Hona-Hona 3"