KKM-102-102
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
KKM-102-102
Kardankoppling Svetshona 4'', Ø108mm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
101.6 x 1.5 mm
Storlek
102 mm
Package size
Barcode
224353
Gross weight
3,40 Kg
Net weight
3,40 Kg
Country of origin
nor
Product information
Kardankoppling Svetshona 4''
Artikel datablad
Others has been looking for
Kardankoppling Hona 3''
Kardankoppling Hona 3''
Partnumber:
KMS-76-80
Package size:
Min. order quantity is:
Kardankoppling M42 KFV Hane 76 Hona 102 Galv
Partnumber:
KFV-76-102
Min. order quantity is:
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
KVS-76-80
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
KVS-102-100
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
KMS-102-100
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Tykoflex Hona - KMS
KMS-48-50-SY
Kardan hondel 102 sl 4 tum
Kardan hondel 102 sl 4 tum
KMS-102-100-SY
Kardan hondel svets 133/133,
Kardan hondel svets 133/133,
KKM-133-133
Kardankoppling Hane 4'', Syrafast
KVS-102-100-SY
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Bauerkoppling - S77/S2 hane med ring 159 - 6" Slangstuds
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Kardankoppling Hona 5''
Kardankoppling Hona 5''
Kardankoppling Tykoflex Hane - KVS
Bauer koppling - S77/S2 hane m/ ring och slangrör
Bauerkoppling - S1 hane 159 för svetsning
Kardankoppling Hona 3'', Ø73,6mm
Bauerkoppling - S78 hona 108 - 4" slangstuds
Kardankoppling Hatt 3''
Kardankoppling Hatt 3''
KXM-76
Kardankoppling Plugg 3''
Kardankoppling Plugg 3''
KXV-76
Bauerkoppling - S75 hona 133 med utv. BSP- 5''
Kardankoppling Hane 5'', Ø5''
Kardankoppling Hane 5'', Ø5''
Kardankoppling Hona 3'', Ø2.1/2''
Kardan hondel 76 sl 3 tum
Kardan hondel 76 sl 3 tum
Packning Kardankoppling Nitril 3''
KKGN-076
Bauerkoppling - S77/S2 hane med ring 50 - 2" Slangstuds