KVS-102-100
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
13 variants
Chosen variant:
KVS-102-100
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Hose size
4 "
Size
102 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
224371
Bruttovikt
2,19 Kg
Nettovikt
2,19 Kg
Ursprungsland
nor
Produktinformation
Kardankoppling Hane 4''
Artikel datablad
Andra tittar på
Kardankoppling Hatt 4''
Kardankoppling Hatt 4''
Artikelnummer:
KXM-102
Förpackningsstorlek:
Kardankoppling M42, Hona-Hona 3"