KKV-102-102
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
KKV-102-102
Kardankoppling Svetshane 4'', Ø101.8mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
101.6 x 1.5 mm
Märke namn
Hydraspecma
Storlek
102 mm
Pakke str.
Stregkode
224359
Brutto vægt
0,63 Kg
Netto vægt
0,63 Kg
Oprindelsesland
nor
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
Kardankoppling Hona 3''
Kardankoppling Hona 3''
Varenummer:
KMS-76-80
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Kardankoppling M42 KFV Hane 76 Hona 102 Galv
Varenummer:
KFV-76-102
Min. bestillingsenhed er:
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
KVS-76-80
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
KVS-102-100
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
KMS-102-100
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Tykoflex Hona - KMS
KMS-48-50-SY
Kardan hondel 102 sl 4 tum
Kardan hondel 102 sl 4 tum
KMS-102-100-SY
Kardan hondel svets 133/133,
Kardan hondel svets 133/133,
KKM-133-133
Kardankoppling Hane 4'', Syrafast
KVS-102-100-SY
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Bauerkoppling - S77/S2 hane med ring 159 - 6" Slangstuds
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Kardankoppling Hona 5''
Kardankoppling Hona 5''
Kardankoppling Tykoflex Hane - KVS
Bauer koppling - S77/S2 hane m/ ring och slangrör
Bauerkoppling - S1 hane 159 för svetsning
Kardankoppling Hona 3'', Ø73,6mm
Bauerkoppling - S78 hona 108 - 4" slangstuds
Kardankoppling Hatt 3''
Kardankoppling Hatt 3''
KXM-76
Kardankoppling Plugg 3''
Kardankoppling Plugg 3''
KXV-76
Bauerkoppling - S75 hona 133 med utv. BSP- 5''
Kardankoppling Hane 5'', Ø5''
Kardankoppling Hane 5'', Ø5''
Kardankoppling Hona 3'', Ø2.1/2''
Kardan hondel 76 sl 3 tum
Kardan hondel 76 sl 3 tum
Packning Kardankoppling Nitril 3''
KKGN-076
Bauerkoppling - S77/S2 hane med ring 50 - 2" Slangstuds