HYRI-36-AL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
HYRI-36-AL
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=40/36 L=27mm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
36 mm
Diameter slang utv. max.
30 mm
Diameter utv.
40 mm
Längd
30 mm
Materialtjocklek
2 mm
Märke namn
Hydraspecma
Passar till slangstorlek
5/8 "
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Package size
10 st
Barcode
462337
Gross weight
0,02 Kg
Net weight
0,02 Kg
Country of origin
FIN
Intrastat code
Product information
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=40/36 L=30mm
Others has been looking for
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Partnumber:
SGXE-32
Package size:
1 frp
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
Partnumber:
SGXE-25
Skyddsspiral Svart 20-27 mm, 1 m med hål
SS-25-S
50 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
50 st
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Klämring/hylsa rostfri YD/ID=22/19 L=20mm
SGX-50
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt
MSHA-RD36M
50 m
Slangskydd MSHA Ø30mm, Brandgodkänt
SGX-20
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=28/25 L=20mm
HYRI-25-AL
Skyddsspiral Gul 43-55 mm, 1 m med hål
SS-50
25 st
SKYDDSTAPE PYROSIL B=25mm (Rulle L=11m) Pris per meter
20 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø80mm
WR-RD-80
25 m
Slangskydd MSHA Ø20mm, Brandgodkänt
MSHA-RD20M
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm