DM80066K12S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80066K12S
Koppling Pyplok Rak, 12S, Utv-M 20x1.5 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
56,64 mm
B
18,59 mm
C
26,92 mm
D
22,1 mm
Diameter rör
12 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
355096
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok Rak, 12S, Utv-M 20x1.5 mm
Artikel datablad
Andra tittar på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål