DD5-210230
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
DD5-210230
Slangklammer W5 210-230 Bredd=12mm
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
1000 hours salt spray ASTM B-117
Diameter max.
230 mm
Diameter min.
210 mm
Material quality
1.4401 / AISI316
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard DIN
DIN 3017
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Package size
Barcode
364277
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information