DD5-170190
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
DD5-170190
Slangklammer W5 170-190 Bredd=12mm
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter max.
190 mm
Diameter min.
170 mm
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Package size
10 st
Barcode
364273
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Produktblad
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Partnumber:
O2-1113
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m
C403
BUNTBAND 3,6x200 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-3.6X200-S
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
Pari clamp 170-180mm - 25x1.0mm - 2 bolts
180D25
8 st
SLANGKLAMMER 49-55 ENKEL W5-SYRAFAST
55E20-SY
Pari clamp 80-85mm - 20x1.0mm - 1 bolt
85E20
Buntband 7,6x450, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-7.6X450-S
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
D4-0812
50 st
200 st
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
Pari clamp 76-85mm - 20x1.0mm - 2 bolts - AISI316
85D20-SY
Adaptflex Blister Set, Band 14mm W4 3m + 6 lås
CCP143W4
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 17-19, Bredd 18mm
S4-1719
Adaptflex Blister Set, Band 8mm W4 3m + 8 lås
CCP83W4
Klammerför band 8mm W4 Bredd 8mm 50 Hus
EB408C
Slangklamma Superclamp W4
Slangklamma Superclamp W4
S4-200213
Klammer för band 14mm W2 Bredd 14mm 50 Hus
EB214C
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr.304-317, Bredd 28mm
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr.239-252, Bredd 28mm
Adaptflex Blister Set, Band 8mm W2 3m + 8 lås
CCP83W2
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr.37-40, Bredd 20mm
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr.291-304, Bredd 28mm
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr.356-369, Bredd 28mm
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr.330-343, Bredd 28mm