DD4-210230
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
10 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
DD4-210230
Slangklammer W4 210-230 bredd=12mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
12 mm
Diameter maks.
230 mm
Diameter min.
210 mm
Korrosions resistens
400 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4301 / AISI304
Mærke navn
Mikalor
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard DIN
DIN 3017
Tilspændingsmoment
7 Nm
Package size
Barcode
297773
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information