DD4-180200
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
DD4-180200
Slangklammer W4 180-200 bredd=12mm
Tillbehör (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Artikelnummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter min.
180 mm
Diameter max.
200 mm
Materialkvalitet
1.4301 / AISI304
Märke namn
Mikalor
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
400 hours salt spray ASTM B-117
Standard DIN
DIN 3017
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Åtdragning moment
7 Nm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
238743
Bruttovikt
0,067 Kg
Nettovikt
0,067 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Produktblad
Länkar
Produktdatablad
Produktdatablad
Andra tittar på
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Artikelnummer:
35E20
Förpackningsstorlek:
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
40E20
A1-814
100 st
38E20
60E20
AB1-1524
50 st
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
70E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
Slangklamma kraftig 58-75/12 W5, syrafast
1 st
Slangklammer typ Pa-Ri 100-110 DUBBEL W1
110D20
SLANGKLAMMER 74-80 ENKEL W5-SYRAFAST
80E20-SY
65D20
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM