DD2-110130
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
DD2-110130
Slangklammer W2 110-130 bredd=12mm
Tillbehör (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Artikelnummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter min.
110 mm
Diameter max.
130 mm
Materialkvalitet
1.4016 / AISI430
Materialkvalitet band
1.4016 / AISI430
Materialkvalitet bult
1,0214
Materialkvalitet hus
Märke namn
Mikalor
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
DIN 3017
Åtdragning moment
6,8 Nm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
224723
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Produktblad
Länkar
Produktdatablad
Produktdatablad
Andra tittar på
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Artikelnummer:
35E20
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
10 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
A1-814
100 st
40E20
38E20
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
AB1-1524
50 st
60E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
70E20
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm