DD1-220240
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
DD1-220240
Slangklammer 220-240/12 W1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter maks.
240 mm
Diameter min.
220 mm
Korrosions resistens
144 hours salt spray test ASTM B-117
Materiale
Stål
Materialekvalitet bolt
1,0214
Materialekvalitet bånd
1,0935
Materialekvalitet hus
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Sekskant
7 mm
Standard DIN
DIN 3017
Tilspændingsmoment
7 Nm