DD1-150170
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
DD1-150170
Slangklammer 150-170/12 W1
Tilbehør (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Varenummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter min.
150 mm
Diameter max.
170 mm
Materialkvalitet band
1,0935
Materialkvalitet bult
1,0214
Materialkvalitet hus
Märke namn
Mikalor
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
144 hours salt spray test ASTM B-117
Sexkant
7 mm
Standard DIN
DIN 3017
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Åtdragning moment
7 Nm