DD1-120140
Pakkauskoko:
25 st
Pienin tilausmäärä on:
25 st
KATSO MUUT VARIANTIT
26 varianttia
Valittu variantti:
DD1-120140
Slangklammer 120-140/12 W1
Tillbehör (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Artikelnummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter min.
120 mm
Diameter max.
140 mm
Materialkvalitet band
1,0935
Materialkvalitet bult
1,0214
Materialkvalitet hus
Märke namn
Mikalor
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
144 hours salt spray test ASTM B-117
Sexkant
7 mm
Standard DIN
DIN 3017
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Åtdragning moment
7 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
1,00 Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Artikel datablad
Länkar
Produktdatablad
Video
Produktdatablad
Video
Andra tittar på
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Artikelnummer:
35E20
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
A1-814
100 st
40E20
38E20
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
AB1-1524
50 st
60E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
70E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Min. bestillingsenhed er:
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
Varenummer:
D2-1016
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
Varenummer:
TK-77/94
Pakke str.:
2 st
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
1 frp
75D20
Slangklammer typ Pa-Ri 100-110 DUBBEL W1
110D20
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM
170D25
8 st
50D20
Sortimentslåda Klammer 270 W4 9/12mm
ABA-270-W4
SLANGKLAMMER 74-80 ENKEL W5-SYRAFAST
80E20-SY
160D25-SY
Slangklammer W2 50-70 bredd=12mm