DD1-100120
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
25 st
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
DD1-100120
Slangklammer 100-120/12 W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
144 hours salt spray test ASTM B-117
Diameter max.
120 mm
Diameter min.
100 mm
Hexagon
7 mm
Material
Stål
Material quality band
1,0935
Material quality bolt
1,0214
Material quality housing
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard DIN
DIN 3017
Surface treatment
El-förzinkad / vitkromaterad
Torque tightening
7 Nm