BVA25P01
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
BVA25P01
Filterindikator Returfilter Visuell 2.5 bar, 1/8’’ ansl. bak
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter
43 mm
Gänga
R 1/8 BSPT
Modell kod
BV A 25 P01
Märke namn
MP Filtri
Passar till
MPF, MPT, MST
Portplacering
Bak
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
10 bar