8MF0301A10HBP01
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
8MF0301A10HBP01
Returfilterelement till MPF0301, 10my absolut
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hål
24 mm
Diameter utv.
52 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
24 lpm
Längd
73 mm
Modell kod
MF0301A10HBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar
Package size
Barcode
379930
Gross weight
0,08 Kg
Net weight
0,08 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
MF-filterelement för filter installerade i tanken, modellerna MPF och MPT.
Sortiment innehåll
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Return filter - 10my absolut - 1" BSP