AB1-150180
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
AB1-150180
Slangklammer ABA 150-180/12 W1 Förzinkat stål/Aluzink
Tillbehör (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter min.
150 mm
Diameter max.
180 mm
Materialkvalitet band
S20
Modell kod
SMS 181
Märke namn
Norma
Sexkant
7 mm
Standard
SMS 2298
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Aluzink
Package size
50 st
Barcode
164463
Gross weight
0,07 Kg
Net weight
0,07 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Alu-galvaniserade slangklämmor med sexkantskruv med 7 mm huvud.