Propstyrd tryckbegr.ventil CIB XMD 04-250-24D-DN-00 7-250bar
Plus+1 Prop.Tryk begrænsnings ventil NO XMD 04-250-24D-DN-00-DG-1/4
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Flödeshastighet nominell LMin
4 lpm
Föroreningsgrad max.
18/17/13 - ISO 4406
Kavitet
NCS04/2
Modell kod
XMD04-250-24D-DN-00-DG-1/4
Märke namn
Danfoss
Nyckelstorlek
22 mm
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 54 cSt
Tryck max.
250 bar
Tryckinställning max.
250 bar
Tryckinställning min.
7 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
374847
Bruttovikt
0,66 Kg
Nettovikt
0,66 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Länkar
Produktdatablad
Produktdatablad
Andra tittar på
Backventil OM G1/4, 0.5 BAR, 350 Bar
Artikelnummer:
VU-14
Minsta beställningskvantitet:
Tryckbegränsare OM 1/4" 10-180bar 30lpm max 300bar
VMP1/4L
Skyttelventil OM G1/4
Skyttelventil OM G1/4
VU2P-14-L69
VÄXELVENTIL OM G1/4
VÄXELVENTIL OM G1/4
VU2P-14
Backventil Utv-G1/4 ED
Backventil Utv-G1/4 ED
XRHZ10LRED
25 st
Backventil VU G1/4" 5 bar
Backventil VU G1/4" 5 bar
VU-14-5BAR
Tryckbegränsare Atos 15-350 bar 1/4"
ARE06/350/V
XRHZ08SRED
25 st
Slangbrottsventil insats 1/4 inst. på 22lpm
VUBA-14
Backventil VU G 1 1/4" 8 bar
Backventil VU G 1 1/4" 8 bar
VU-114-8BAR
Backventil Tognella G1/4" syrafast
FT2260/6-14
XRHZ08LRED
Backventil Hane-Hane G1/4 1Bar, 8l/min, WP350Bar
VUMM-14
Backventil 1 1/4" öpp.tryck 1.0 bar
VU-114-1BAR
Backventil OM G1/4 10 bar max 350 bar