VBPDE1/4L-2CEXC-10L
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
VBPDE1/4L-2CEXC-10L
pilotstyrd b.v.
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
10 mm
Flödeshastighet nominell LMin
20 lpm
Modell kod
V0091
Märke namn
OM Oleodinamica Marchesini
Packningsmaterial
NBR
Pilot förhållande
1:5,5
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Tryck ôppning
7 bar
Typ
Dubbel
Ytskiktbehandling
Förzinkad
Pakke str.
Stregkode
410375
Brutto vægt
0,63 Kg
Netto vægt
0,63 Kg
Oprindelsesland
IT
Produkt information
7bar, 20l/min, 350bar, 1:5,5
Artikel datablad
Andre kigger på
Backventil OM G1/2, 0.5 bar, 350 Bar
Varenummer:
VU-12
Min. bestillingsenhed er:
Prioritetsventil. OM G1/2 350bar
Varenummer:
VPR3-12
VU-14
VU-38
Prioritetsventil. OM G3/4 350bar