Propstyrd tryckbegr.ventil CIB XMD 04-250-24D-DN-00 7-250bar
Plus+1 Prop.Tryk begrænsnings ventil NO XMD 04-250-24D-DN-00-DG-1/4
…
Læs mere
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
Specifications
Dimensions and shipping
Flödeshastighet nominell LMin
4 lpm
Föroreningsgrad max.
18/17/13 - ISO 4406
Kavitet
NCS04/2
Modell kod
XMD04-250-24D-DN-00-DG-1/4
Märke namn
Danfoss
Nyckelstorlek
22 mm
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 54 cSt
Tryck max.
250 bar
Tryckinställning max.
250 bar
Tryckinställning min.
7 bar
Package size
Barcode
374847
Gross weight
0,66 Kg
Net weight
0,66 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Backventil OM G1/4, 0.5 BAR, 350 Bar
Partnumber:
VU-14
Package size:
Tryckbegränsare OM 1/4" 10-180bar 30lpm max 300bar
Partnumber:
VMP1/4L
VÄXELVENTIL OM G1/4
VÄXELVENTIL OM G1/4
VU2P-14
Skyttelventil OM G1/4
Skyttelventil OM G1/4
VU2P-14-L69
Backventil VU G1/4" 5 bar
Backventil VU G1/4" 5 bar