6012-04-10S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
31 varianter
Utvald variant:
6012-04-10S
Adapter Rak, Utv-G 1/4'' Utv-M18x1.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
10 mm
Gänga utv.
G 1/4 BSP
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
Märke namn
Hydraspecma
Serie
S
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
630 bar