Spole M13-120RA-12W-DN
Spole M13-120RA-12W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Diameter inv.
13.15 mm
Effekt W
12 W
Inbyggd likriktare
Ja
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
39.3 mm
Modell
M13
Modell kod
M13-120RA-12W-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
120 V