12GS27FPFL
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
12GS27FPFL
Presskoppling GS Rak, Ø 3/4'', Poclain
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
91 mm
Angle
0 °
B
40 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
Diameter flange
27 mm
Fits to
Poclain®
Flange
n.a. "
Flange SAE/DIN
Poclain
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
3/4 "
Material
Stål
Model code
12GS-27FPFL
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Surface treatment
TuffCoat™
X
27 mm