XGE06LM14ED
Package size:
60 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
44 variants
Chosen variant:
XGE06LM14ED
Adapter 06L, M14x1.5 ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
14 mm
Material
Steel
Pressure max.
400 bar
Series
L
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C