TSLK10219PPG
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
TSLK10219PPG
Heavy clamp ø220 - Green PP - DIN 8 Heavy
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
219 mm
DIN size
8
Diameter pipe
219 mm
Group Stauff
10S
H
270 mm
L1
336 mm
L2
265 mm
Material
Polypropylene
Model code
10219-PP
Number of bolts
2
S
3 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
Width
120 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
212987
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Heavy series pipe clamp.
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium