SPAL70761ALDPALAS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
SPAL70761ALDPALAS
Rörklamma Komplett Ø76.1mm, DIN3015-2 Tunga Serien,Aluminium
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
10 mm
Antal bultar
2
B
70 mm
C
140 mm
D
150 mm
DIN storlek
5
Diameter rör
76,1 mm
Dimension F
152 mm
E
180 mm
Färg
Grå
G
60 mm
Grupp Stauff
7S
H
60 mm
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium, Stål
Åtdragning moment
12 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
424926
Måttskiss
Artikel datablad
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen