RSGU1-24-12-W4
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-24-12-W4
GUMMIKLAMMER 1-24-12
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
24 mm