OR23.52X1.78-F70
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
OR23.52X1.78-F70
O-ring Viton
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Color
Black
Diameter inner
23.52 mm
Material thickness
1.78 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
155068
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Intrastat artikelkod
Produktinformation
O-ring Viton
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
OR-12
10 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Artikelnummer:
OR8.73X1.78-N90
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm