OR159.3X5.7
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
OR159.3X5.7
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
159.3 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
50 st
Barcode
154997
Gross weight
0,02 Kg
Net weight
0,02 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
10 st
Min. order quantity is:
1 st
O-ring 120.00x3.0
O-ring 120.00x3.0
Partnumber:
OR120.00X3.0
10 st
O-ring-4.5x1.5-V90 - FKM/Viton
O-ring-4.5x1.5-V90 - FKM/Viton
OR4.0X1.5-FKM
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm