OR119.3X5.7
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
OR119.3X5.7
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
119.3 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Package size
10 st
Barcode
156604
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
O-ring
Product catalog
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
O-ring 120.00x3.0
O-ring 120.00x3.0
Partnumber:
OR120.00X3.0
Min. order quantity is:
O-ring-4.5x1.5-V90 - FKM/Viton
O-ring-4.5x1.5-V90 - FKM/Viton
OR4.0X1.5-FKM
O-ring 90S
O-ring 90S
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm