OR20.0X2.5-N70
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
OR20.0X2.5-N70
O-ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Diameter inner
20 mm
Material
NBR
Material thickness
2.5 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
Stregkode
156755
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring
Product catalog
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring 90S
O-ring 90S
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm