OR21.95X1.78-N90
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
OR21.95X1.78-N90
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
21.95 mm
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C