16GS30FDHORX-RB
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
16GS30FDHORX-RB
Presskoppling GS Rak, Ø1'', Inv-M42, DKO-30S, Rock Breaker
Specifications
Dimensions and shipping
A
118 mm
B
61,6 mm
D
1"
Diameter rør
30 mm
H
50 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Steel
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Serie
S
Slangekoblingstype
For separate ferrule
Slangestørrelse
1 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
200 - 220 Nm
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
416497
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
bel
Product information
Measure sketch
A connector suitable for hammer use_x000D_ M42x2.0-1", rock breaker
Product datasheet
Others has been looking for
1" Insert - 1" SAE6000 flange - 90° 100mm drop