110D25-SY
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
110D25-SY
Pari clamp 100-110mm - 25x1.0mm - 2 bolts - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Power-Flex APS
Diameter max.
110 mm
Diameter min.
100 mm
Hexagon
5 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4404 / AISI316L
Material quality band
1.4404 / AISI316L
Material quality bolt
A4-70
Model code
SK 2/110 VA
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Thread of bolt metric
M6
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
431952
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Powerclamps stainless steel hose clamp type SK2 VA.
Product datasheet
Andra tittar på
Pari clamp 100-110mm - 25x1.0mm - 2 bolts