TSLK70889PPG
Förpackningsstorlek:
10 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
TSLK70889PPG
Rörklamma Ø88.9mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
80 mm
D1
88,9 mm
Diameter rör
88,9 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
8S
H
168 mm
L1
206 mm
L2
168 mm
Modell kod
8088.9-PP-H
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Slät
Förpackningsstorlek
10 par
Streckkod
213090
Bruttovikt
0,36 Kg
Nettovikt
0,36 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Rörhållare i tung serie av polypropen (standard).
Temperaturområde: -30 ° till + 90 ° C.
Färg: Grön.
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium