XGE38SN1-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
XGE38SN1-SY
Adapter 38S 1'' NPT Syrafast
Diameter rör
38 mm
Dimension i
25 mm
Gänga T1
M52x2
Gänga T2
1 NPT
Gänga utv.
1 NPT
Gänga utv. metrisk
M52x2
L1
79,5 mm
L2
64 mm
L3
48 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Volz
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
55 mm
S2
60 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Tryck max.
250 bar
d1
38 mm
d2
20 mm
i
25 mm