XGE22LR1
Pakke str.:
20 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
XGE22LR1
Adapter 22L, G1''
Tilbehør (1)
Skärring 22L
Partnumber:
DPR22L
Specifications
Dimensions and shipping
D1
22 mm
Diameter rör
22 mm
Dimension i
18 mm
Gänga utv.
G 1 BSP
Gänga utv. metrisk
M30x2
L
43 mm
L1
52 mm
L2
17,5 mm
Modell kod
XA22LR1ZN
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
41 mm
S2
36 mm
Serie
L
Sexkant
41 mm
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
19 mm
i
18 mm
Package size
20 st
Barcode
131555
Gross weight
0,19 Kg
Net weight
0,19 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Indskruning - ø22L x 1" BSP